Zdjęcia wnętrz biurowych – biuro firmy MSD

Przed Wami zdjęcia warszawskiego biura MSD, wykonane na zlecenie firmy Techo, zajmującej się kompleksowym urządzaniem biur – zarówno projektu jak i umeblowania biur. Więcej o tym konkretnym projekcie zobaczyć możecie w klipie stworzonym przez moją firmę: www.t3.pl/portfolio/biuro-msd/

Atrakcyjne i przemyślane wnętrza biurowe = dobre zdjęcia

W ciągu ostatnich lat miałem przyjemność wykonywać zdjęcia w wielu biurach i zadowoleniem muszę przyznać, że nowo oddane wnętrza biurowe są coraz lepiej przemyślane, zaprojektowane i wykonane. Właściwie każdy większy projekt wnętrza biurowego jest obecnie planowany przez architektów, dzięki czemu zarówno jakość przestrzeni (pod względem ergonomii, zróżnicowania) jak i doboru kolorów, faktur, stoją zazwyczaj na równym, wysokim poziomie. Dobrym przykładem jest powyższe biuro firmy MSD. Zwróćcie uwagę na ciekawy kształt odcięcia sufitu dekoracyjnego od pomalowanej na czarno części technicznej. Pomiędzy wkomponowana jest cienka linia tworzona przez oświetlenie. Tymczasem w kuchni zobaczyć można nad stołem ciekawe kształty, przypominające drzewo, stworzone głównie w celach dekoracyjnych. Te wszystkie cechy powodują, że biuro nie wygląda szablonowo. Mam wrażenie że powinno sprzyjać wymyślaniu kreatywnych pomysłów i rozwiązań.

Biuro nie całkiem oderwane od rzeczywistości

W biurze MSD można też znaleźć bardziej typowe elementy – otwarte przestrzenie (open space) zapełnione biurkami oraz podwieszanymi sufitami rastrowymi, czy tradycyjne sale konferencyjne. Ale jednak bogactwo ciekawych elementów przeważa. Po biurze można więc chodzić, i odnajdywać ciekawe elementy przez wiele godzin. Ciekawe przykłady to szafki zamykane kodem z zamkiem obrotowym czy dizajnerskie meble (jak np stolik kawowy).