Luksusowe wnętrza apartamentu w Warszawie

Jakiś czas temu zostałem poproszony przez kolegę o wykonanie zdjęcia apartamentu przeznaczonego na sprzedaż. Mieszkanie zostało odnowione oraz przygotowane do zdjęć i sprzedaży. Taki zbieg nosi nazwę “home staging” i został przeprowadzony przez Marię Semczyszyn w programie “Home Staging: Mieszkania do sprzedania”. Wnętrza nabrały nowoczesnego charakteru dzięki neutralnym kolorom ścian oraz meblom i dodatkom nawiązującym do “art deco”.

 

Poza remontem, który nie zawsze jest potrzebny, warto wspomnieć o innych aspektach przygotowania mieszkania do zdjęć. W tym wypadku zostały zakupione nowe meble, dodatki, czy nawet kominek. Wszystko jest ze sobą spójne, co czasami nie jest oczywiste w zamieszkanych wnętrzach. Na zdjęciach nie ma tu też zbyt wielu rzeczy osobistych – dzięki temu nabywca może lepiej zidentyfikować się w przedstawionych wnętrzach. Oczywiście ważnym aspektem jest też techniczne podejście do wykonania zdjęć – dobre oświetlenie, szerokie kadry z odpowiednich miejsc, tak żeby najlepiej oddać zastane warunki. Ostatnim ogniwem jest zawsze obróbka zdjęć, podczas której można jeszcze korygować wiele aspektów, oraz wprowadzać drobne poprawki.

Zazwyczaj apartamentami nazywa się już zwykłe, ale dosyć duże mieszkania, tym razem był to jednak inny przypadek ponieważ mieszkanie nie było zbyt duże natomiast dysponowało innymi zaletami. Przede wszystkim bardzo dużym, zaaranżowanym tarasem.

 

Taras z widokiem na Warszawę

Taras został świetnie przygotowany do zdjęć (jak i ogólnie sprzedaży, ale ja rozpatruję ten przypadek w kwestiach fotograficznych) – została ułożona drewniana podłoga, jacuzzi, meble ogrodowe, grill a nawet przenośny bio-kominek.  To idealne miejsce na organizację imprezy wystarczyło tylko to dobrze pokazać na zdjęciach :) Dodatkowym atutem tarasu jest też niezły widok na centrum Warszawy. Niezły, bo jednak trochę oddalony od samego centrum. Pomijając same wnętrza apartamentu, taras z takim widokiem to bardzo duża wartość dodana. Warto zwrócić uwagę na staranną aranżację – świece, lampiony, grill czy kominek.

Kąpiel z widokiem

Jedną z najciekawszych atrakcji apartamentu okazało się Jacuzzi na tarasie. Poza aspektami luksusu, jakim niewątpliwie jest kąpiel pod gołym niebem, jest świetny widok jaki rozciąga się z tego miejsca. Dodatkowo taras dysponował dodatkowym oświetleniem, a samo jacuzzi było podświetlane. Doskonały klimat osiągnięty o każdej porze. Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie decydowało się na tak atrakcyjna aranżację swoich tarasów, pomimo że warunki pogodowe nie są sprzyjające przez połowę roku.

Zdjęcia warszawskich wnętrz 

Jeśli posiadasz ciekawą nieruchomość, którą chcesz udokumentować w celach reklamowych – zapraszam do współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany / -na tym apartamentem – obawiam się że jest już od dłuższego czasu zajęty ;) Warto szukać dalej. Tymczasem zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z apartamentu: