T3S-HBReavis-Postępu14-9824

Zdjęcia biura HB Reavis to efekt naszej długotrwałej współpracy. Deweloper przy okazji zmiany lokalizacji swojego biura postanowił zaprezentować swoje możliwości  aranżacji przestrzeni biurowej, której tak wiele oferuje swoim klientom. Biuro HB Reavis wykonane jest w więc z rozmachem, z użyciem doskonałych materiałów oraz pełne jest ciekawych i nietypowych rozwiązań – takich jak antresola z salą konferencyjną czy przeszklona  „sala rozrywkowa”.

T3S-HBReavis-Postępu14-0192

Biuro podzielone jest na dwie strefy. Goście witani są w części oficjalnej, w której zobaczyć można makiety budynków wybudowanych przez HB Reavis. Po podłodze ciągnie się dekoracyjny pas z marmuru, przechodząc w blat recepcji oraz – po drugiej stronie sali – w okrągły barek. Na ścianie znajduje się znak firmowy wnętrz HB Reavis – ściana z żywych roślin. Dalej znajdują się sale konferencyjne przed którymi zobaczyć można makiety budynków wybudowanych przez dewelopera.

T3S-HBReavis-Postępu14-0002

W części „służbowej” jest równie ciekawie. Pomieszczenia biurowe różnią się pomiędzy sobą, każda z sal konferencyjnych zaaranżowana jest w inny sposób. Przejście pomiędzy kondygnacjami zaaranżowane jest w efektowny sposób (schody w jednej linii) a pomiędzy usytuowana antresola z salą konferencyjną.

We wnętrzach biura panuje dosyć mocny, męski klimat. Głównie za sprawą ciemnych ścian oraz elementów ciemnego drewna. Miejscami widoczne są odkryte elementy konstrukcyjne z betonu. Żeby to jeszcze bardziej podkreślić, zdecydowaliśmy się na wykonanie zdjęć wieczorem.