Sesja zdjęciowa wnętrz dla Student Depot

W sierpniu 2020 otrzymałem zlecenie wykonania zdjęć wizerunkowych oraz wnętrz prywatnego akademika w sieci Student Depot, znajdującego się w Warszawie. Tego typu zadanie polega na połączeniu sesji wnętrz, architektury oraz udziału modelek i modeli na zdjęciach wizerunkowych. Na moim blogu możecie zobaczyć zdjęcia wnętrz. Pozostałe zdjęcia zobaczycie na stronie akademika: https://studentdepot.pl/pl/akademik-warszawa oraz na stronie http://www.t3.pl/portfolio/student-depot/

Nowoczesny obiekt mieszkalny dla studentów

Wnętrza Student Depot są zaskakująco nowoczesne. Być może dawno nie byłem w akademiku, bo inaczej tego typu obiekty zapamiętałem ;) Tym czasem obiekt Student Depot podążą za trendami wnętrzarskimi więc części wspólne są połączeniem lobby nowego biurowca oraz salonu meblowego. Ciekawe połączenia materiałów, kolorów, ciekawe meble, oświetlenie i dodatki tworzą przyjemną atmosferę i ułatwiają prace bo takie wnętrza są bardzo fotogeniczne.

Dziedziniec i budynek

Poza designerskimi wnętrzami części wspólnych warto wspomnieć o konsekwentnym wykończeniu pozostałych części – korytarzy, pokoi, łazienek. Na uwagę zasługuje także dziedziniec, na którym poza głównym wejściem do budynku zaaranżowano miejsca do spędzania czasu, spotkań, gier oraz parkingi dla rowerów. Jest to miejsce w którym łatwo znaleźć ciekawe miejsce do zdjęć, zwłaszcza wieczorem kiedy włączone jest oświetlenie wnętrza lobby.