Siedziba jednej z wiodących firm farmaceutycznych

przed Wami zdjęcia wykonane w biurze jednej z najbardziej znanych firm z branży farmaceutycznej (szczególnie po wprowadzeniu na rynek ważnej szczepionki), zlokalizowanym w warszawskim kompleksie biurowym Business Garden.

Nowoczesne wnętrza biurowe

Biuro zaprojektowane wg obecnych standardów. Na szczególną uwagę zasługuje recepcja z dwupiętrową strefą gościnną, w której goście mogą poczekać na spotkanie z przedstawicielami firmy, które może odbyć się w jednej z licznych sal konferencyjnych lub właśnie w tym pomieszczeniu.

To co podoba mi się w nowo projektowanych biurach to dążenie do maksymalnego zróżnicowania przestrzeni. Od razu widać ogromną ilość pracy w to, żeby każde pomieszczenie miało swój indywidualny charakter. Zresztą, to nie tylko dotyczy samych pomieszczeń ale także sposobu ich połączenia oraz przestrzeni pomiędzy. Nowoczesne biura już dawno nie są zbiorem sal mniejszych lub większych, połączonych korytarzami. Dużą zmianą było wprowadzenie open space – otwartej przestrzeni łączących dużą liczbę pracowników. To rozwiązanie ma swoich zwolenników i przeciwników. Wygląda na to, że jest to całkiem dobra idea, jednak powinna być poparta kilkoma dodatkami, które ją uzupełniają – sale konferencyjne, budki telefoniczne czy małe sale, w których można się skoncentrować i odciąć od zgiełku w razie potrzeby. Te wszystkie elementy są obecne w prezentowanym biurze.

 

CDN